Eleaf BCC Coils (5 Stuks)
BCC coils van Eleaf, te gebruiken in onder andere de iSmoka en Eleaf BCC modellen. Verkrijgbaar in verschillende weerstanden, verpakt per 5 stuks.
ELeaf BCC Coils
BCC coils van Eleaf, te gebruiken in onder andere de iSmoka en Eleaf BCC modellen. Verkrijgbaar in verschillende weerstanden, verpakt per 5 stuks.
Geschikt voor:
Merk | Eleaf |
Materiaal | Kanthal |
Vulmateriaal | Organisch Katoen |
Rebuildable (RBA) | Nee |
Inhalatiemethode | Mouth to Lung |
Garantie | Klik hier voor meer informatie. |
Vragen over de Eleaf BCC Coils (5 Stuks)
Heeft u dit product al aangeschaft en een vraag over uw specifieke situatie? Stel dan uw vraag via het contactformulier.
-
Past deze coil ook in de eleaf gs16s?
Ja, dat klopt. deze coil is ook te gebruiken in de eLeaf GS16-S clearomizer.
-
wat is het advies qua voltage?
Welk voltage er gebruikt kan worden is afhankelijk van welke weerstand u gebruikt. We zouden adviseren laag te beginnen en langzaam het voltage omhoog te zetten en te dampen, om zo te bepalen wat voor u het fijnste dampt.
Met deze coils kunt u met de 1,8 Ohm coil ongeveer tot 4 volt dampen. Met de 2,2 en 2,5 Ohm coil maximaal 4,2 volt. -
Passen deze coils ook op de Kanger E-Smart clearomizers?
Helaas niet. Deze coils zijn alleen bedoeld voor de eLeaf GS16-S clearomizer die wij in het assortiment hebben.
Heeft u een vraag over dit product?
Het primen van de coil
Voor alle coils die gevuld zijn met organisch katoen adviseren wij het volgende:
Bevochtig de coil met e-liquid, alvorens u hem in de clearomizer monteert. Dit doet u als volgt: rondom, of onder in de behuizing van de coil, ziet u gaatjes zitten. Deze gaatjes heten de "juice holes". Door deze gaten heen ziet u het witte katoen.
Om de coil correct te bevochten/"primen", druppelt u 2 tot 3 druppels e-liquid op dit zichtbare katoen. Let er op dat u niet te veel e-liquid gebruikt, aangezien de coil dan overmatig verzadigd kan raken. Dit kan tot eventueel spetteren ("spitback") of gorgelen leiden.
Beste klant van Zwoofs,
in verband met de Nederlandse tabakswet mogen wij helaas vanaf heden jouw productrecensies niet meer op onze website tonen. Duizenden mensen hebben in de loop der jaren hun ervaringen met onze producten op Zwoofs.nl achter gelaten. Vaak positief, soms natuurlijk ook minder positief, maar altijd enorm leerzaam en behulpzaam. Wij willen je daarom hartelijk bedanken voor de meningen die we hebben ontvangen, en nodigen je graag uit om contact op te nemen met onze klantenservice, om de ervaringen die je met onze producten hebt op die manier met ons te delen.
We beseffen ons dat deze verzameling van klantervaringen een gemis kan zijn. In die gevallen staan we je natuurlijk graag te woord! We kunnen altijd onze ervaringen met de producten via Zwoofs Chat, onze telefonische klantenservice, in onze winkels of via mail met je delen. Klik hier voor onze contactgegevens.