Eleaf Melo 4 Clearomizer
De Eleaf Melo 4 Clearomizer is een Sub-ohm clearomizer voor de Direct lung damper met een inhoud van 2ml en een handig Top-Fill systeem.
Eleaf Melo 4 Clearomizer
De Eleaf Melo 4 Clearomizer is een Sub-ohm clearomizer voor de Direct lung damper met een inhoud van 2ml en een Top-Fill vulsysteem. De clearomizer maakt gebruik van verstelbare bottom airflow slots, waardoor de inhalatie naar voorkeur afgesteld kan worden. De Melo 4 is de opvolger van de Melo 3 clearomizer en maakt gebruik van de EC2 coils, die verkrijgbaar zijn in verschillende weerstanden. De Eleaf Melo 4 clearomizer is verkrijgbaar in meerdere kleuren en beschikt over een universele 510 Drip Tip aansluiting, waardoor u het mondstuk eventueel kunt verwisselen voor een mondstuk naar keuze.
Eigenschappen Eleaf Melo 4 Clearomizer:
- 2ml inhoud
- Vernieuwde EC2 Coils
- Uitgebreid verstelbare bottom-airflow
- Top-fill (vullen via de bovenkant)
- Gemaakt van roestvrijstaal en pyrex glas
- Voorzien van een standaard 510 aansluiting
- Diameter van 22mm
Inhoud verpakking:
- 1x Eleaf Melo 4 Clearomizer
- 1x Eleaf EC2 0.3ohm Coil (voorgemonteerd)
- 1x Eleaf EC2 0.5ohm Coil
- 1x set reserve onderdelen
- 1x Gebruiksaanwijzing (Engels)
Merk | Eleaf |
Materiaal | RVS, Delrin, Pyrex Glas |
Inhoud | 2ml. |
Aansluiting Verdamper | 510 |
Aansluiting Mondstuk | 510 |
Inhalatiemethode | Direct Lung |
Geschikte e-liquids | Hoger VG gehalte |
Vulmethode | Top-fill |
Airflow | Bottom Airflow |
Rebuildable (RBA) | Nee |
Gewicht | 46 Gram |
Afmetingen | 52,5mm (lengte) x 22mm (diameter) |
Garantie | Klik hier voor meer informatie. |
Veiligheidswaarschuwing
Dit product maakt gebruik van coils met een lage weerstand (Sub-Ohm). U kunt dit product alleen gebruiken met daarvoor geschikte apparaten waarvan de minimale weerstand overeenkomt met dit produkt. Mocht u hier nog niet over beschikken dan kunt u deze vinden door hier te klikken. Gebruikt u een mechanische mod, gebruik dan altijd geschikte batterijen die een hoge ontladingscapaciteit hebben. Mocht u twijfelen of dit product geschikt is voor u of wilt u graag advies neem dan altijd vóór aanschaf contact op met ons, klik hier voor onze contactgegevens.
Vragen over de Eleaf Melo 4 Clearomizer
Heeft u dit product al aangeschaft en een vraag over uw specifieke situatie? Stel dan uw vraag via het contactformulier.
Er zijn over dit product nog geen vragen gesteld. Bent u de eerste?
Heeft u een vraag over dit product?
Beste klant van Zwoofs,
in verband met de Nederlandse tabakswet mogen wij helaas vanaf heden jouw productrecensies niet meer op onze website tonen. Duizenden mensen hebben in de loop der jaren hun ervaringen met onze producten op Zwoofs.nl achter gelaten. Vaak positief, soms natuurlijk ook minder positief, maar altijd enorm leerzaam en behulpzaam. Wij willen je daarom hartelijk bedanken voor de meningen die we hebben ontvangen, en nodigen je graag uit om contact op te nemen met onze klantenservice, om de ervaringen die je met onze producten hebt op die manier met ons te delen.
We beseffen ons dat deze verzameling van klantervaringen een gemis kan zijn. In die gevallen staan we je natuurlijk graag te woord! We kunnen altijd onze ervaringen met de producten via Zwoofs Chat, onze telefonische klantenservice, in onze winkels of via mail met je delen. Klik hier voor onze contactgegevens.