Eleaf iStick Pico 75watt TC
De Eleaf iStick Pico 75watt TC is een zeer compacte 75watt box mod met temperatuur controle en werkend op één 18650 batterij.
Eleaf iStick Pico 75watt TC
De iStick Pico is een compacte box mod, gereguleerde 75watt box mod met een 18650 batterij. De firmware/besturingssoftware is upgradebaar via usb en de temperatuur controle functie van deze mod is uitgebreid instelbaar (TCR functie). Deze Pico box mod werkt op één verwisselbare 18650 batterij en is verkrijgbaar in meerdere kleuren.
Eigenschappen:
- Werkend op één 18650 batterij (Batterij niet inbegrepen, los verkrijgbaar)
- Temperatuurcontrole met Ni, SS en Ti weerstandsdraad
- USB upgrade functie
- Maximaal 75Watt vermogen
- Temperatuur controle met TCR functie
- OLED Informatie display
- Geveerde 510 aansluiting
- Maximale diameter verdamper 22mm
- Beveiliging tegen kortsluiting
- Beveiliging tegen overladen
Inhoud verpakking:
- 1x Eleaf iStick 75watt Pico Box Mod
- Eleaf USB-C kabel
- Handleiding (Engels)
Merk | Eleaf |
Materiaal | RVS, Messing |
Verwisselbare batterijen | 1x 18650 (Los verkrijgbaar) |
Gewicht | 150 Gram |
Afmetingen | 70.6mm (hoogte) x 23.2mm (breedte) x 45.2mm (lengte) |
Functies | Sub-ohm, Temperatuur controle, TCR, Firmware upgradeable |
Maximum laadvermogen | 1A |
Oplaadmethode | Via USB of via Externe Lader |
Firmware updates | Klik hier voor de laatste update. |
Garantie | Klik hier voor meer informatie. |
Veilig opladen?
Dit type product maakt gebruik van 26XXX of 18XXX batterijen (niet meegeleverd, u dient deze los te bestellen). Dit zijn zeer krachtige batterijen en dienen met zorg behandeld te worden. Houd ze vrij van vocht, temperaturen boven de 45 graden en let er op dat de wrap onbeschadigd blijft. Deze batterijen mogen tot maximaal 4.2v opgeladen worden en ontladen tot maximaal 3v. Gebruik altijd een voor dit type batterijen geschikte, CE-gekeurde oplader, of laadt, indien van toepassing, de mod op via usb.
Wij adviseren niet de USB-lader van uw overige elektronica te gebruiken. Sommige smartphones en tablets bijvoorbeeld, maken gebruiken van een 2.0A lader en deze is te krachtig voor het opladen van elektrische sigaretten. Gebruik hiervan kan de levensduur van uw elektrische sigaret verkorten en de batterij beschadigen. Wilt u meer weten over batterij veiligheid? Klik hier: Zwoofs Vertelt!
Vragen over de Eleaf iStick Pico 75watt TC
Heeft u dit product al aangeschaft en een vraag over uw specifieke situatie? Stel dan uw vraag via het contactformulier.
-
Ik had een vraag. kun je in de Pico ook een 26650 batterij stoppen in plaats van een 18650 batterij?
Dat is helaas niet mogelijk, omdat een 26650 batterij veel breder is dan een 18650 batterij (26 mm t.o.v. 18 mm). Mocht u alsnog een 26650 batterij willen gebruiken, dan zou u ook een andere mod moeten aanschaffen, zoals de iStick Pico Mega: https://www.zwoofs.nl/eleaf-istick-pico-mega-100w-tc-box-mod/
Deze mod maakt wel gebruik van een 26650 batterij. Overigens kan hier wel een 18650 batterij in gebruikt worden, d.m.v. de bijgeleverde batterij sleeve. -
Klopt het dat de Pico 75watt TC een
USB-C aansluiting heeft?Dat klopt. De huidige generatie Pico box mods heeft een upgrade naar USB-C gekregen.
-
Past er een kanger subtank 7 ml op deze mod?
Dat zal helaas niet gaan. De diameter van de Subtank 7 ml is te breed en zal door de batterij kap niet op de mod geschroefd kunnen worden.
-
Welke clearomizer word aanbevolen?
Iedere clearomizer met 510 aansluiting kan op de eLeaf iStick Pico 75W TC gebruikt worden, met een maximale diameter van 23 mm.
Er is ook een complete kit met clearomizer beschikbaar en deze kunt u hier vinden: https://www.zwoofs.nl/eleaf-istick-75-watt-pico-kit/
De clearomizer die in de kit geleverd wordt, is een sub Ohm clearomizer. Mocht dit niet helemaal uw manier van dampen zijn, neem dan gerust contact op via mail, zodat we naar uw wensen kunnen luisteren en hierbij een geschikte clearomizer voor u kunnen uitzoeken. -
Sommige batterijen zoals de Eleaf iStick Pico 75watt TC heeft Temperatuur Controle. Wat houdt dit precies in en wanneer gebruik je dit?
Dat klopt inderdaad. Recente mods zijn voorzien van temperatuurcontrole en vaak ook nog eens van verschillende modussen. Denk hierbij bijvoorbeeld aan Temperature Ni, Temperature Ti en Temperature SS. Ni, Ti en SS is de legering van de coil en staat voor Ni200 (nickel), Titanium en Stainless Steel draad. Met deze draden, waar de coil van is gemaakt, kunt u op temperatuur dampen.
Met temperatuur dampen kunt u de warmte regelen wat ten goede kan komen van de smaak van de liquid. Daarnaast kan een TC coil niet verbranden. Als een ingestelde temperatuur behaald wordt, zal de mod namelijk in de beveiliging schieten en een melding geven, zoals "temperature protection". De mod zal dan niet meer zijn stroom afgeven, of geeft gepulseerd zijn stroom af.
Is dampen in TC nodig? Nee niet persé. Zoals in principe alles bij dampen is, is het afhankelijk van persoonlijke smaak. Het is weer een hele andere manier van dampen, maar niet per definitie beter.
Wilt u meer weten over dampen in TC? Hier vindt u meer informatie: https://www.zwoofs.nl/dampen-met-temperatuur-controle/
Heeft u een vraag over dit product?
Beste klant van Zwoofs,
in verband met de Nederlandse tabakswet mogen wij helaas vanaf heden jouw productrecensies niet meer op onze website tonen. Duizenden mensen hebben in de loop der jaren hun ervaringen met onze producten op Zwoofs.nl achter gelaten. Vaak positief, soms natuurlijk ook minder positief, maar altijd enorm leerzaam en behulpzaam. Wij willen je daarom hartelijk bedanken voor de meningen die we hebben ontvangen, en nodigen je graag uit om contact op te nemen met onze klantenservice, om de ervaringen die je met onze producten hebt op die manier met ons te delen.
We beseffen ons dat deze verzameling van klantervaringen een gemis kan zijn. In die gevallen staan we je natuurlijk graag te woord! We kunnen altijd onze ervaringen met de producten via Zwoofs Chat, onze telefonische klantenservice, in onze winkels of via mail met je delen. Klik hier voor onze contactgegevens.