Eleaf iJust ECM Kit
De Eleaf iJust ECM is een Direct Lung Sub-ohm Kit met een tankinhoud van 2ml. en een interne batterijcapaciteit van 3000mAh. De ECM kit wordt geleverd met de Eleaf iJust ECM batterij en de iJust ECM Clearomizer.
Over de iJust ECM Batterij
De ECM batterij heeft een diameter van 25mm en is voorzien van een universele 510 aansluiting waar tankjes met een diameter tot 25mm naadloos op aansluiten. In de grote driehoekige vuurknop is een intelligente batterij-indicator verwerkt die door middel van gekleurde LED lichtjes de batterijcapaciteit aangeeft. De batterij heeft een maximaal vermogen van 40 watt en is oplaadbaar via Micro USB. Tevens is de batterij voorzien van de gebruikelijke beveiligingen zoals over- en onderladen, kortsluitingen en te lage weerstanden. De Eleaf iJust ECM batterij is verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Eigenschappen iJust ECM Batterij:
- 3000mAh batterijcapaciteit
- Diameter van 25mm
- Universele 510 aansluiting
- Intelligente LED batterij-indicator
- Maximaal vermogen van 40watt
- Beveiligd tegen kortsluiting, overladen, te hoge temperatuur en te lage weerstand
- Weerstandbereik 0.1 - 3.0 ohm
Over de iJust ECM Clearomizer
De iJust ECM Clearomizer heeft een tankinhoud van 2ml en beschikt over een "Slide 'n Fill" Top-Fill vulsysteem. De ECM is een Sub-ohm Clearomizer met verstelbare Bottom-Airflow slots en maakt gebruik van speciaal ontwikkelde EC Coils. Deze EC-N en M Coils verschillen van elkaar door het roestvrijstalen mesh weerstandsdraad dat deze coils gebruiken. De een heeft een fijne structuur, wat de nadrukt legt op smaak, terwijl de ander een grovere structuur heeft en hierdoor iets meer damp produceert. De Clearomizer is ontworpen voor de Direct Lung dampers en daardoor erg luchtig. Verder kan de iJust ECM Clearomizer gebruikt worden met alle ander Eleaf EC Coils waardoor de dampervaring eenvoudig aan te passen is. De iJust ECM clearomizer is verkrijgbaar in verschillende kleuren en beschikt over een 810 Drip Tip aansluiting.
Eigenschappen iJust ECM Clearomizer:
- Tankinhoud van 2ml.
- Direct Lung
- Sub-ohm
- Top Slide 'n Fill Vulsysteem
- Verstelbare Bottom Airflow slots
- Mesh Coils
- 810 Drip Tip
Inhoud verpakking:
Veiligheidswaarschuwing
Dit product maakt gebruik van coils met een lage weerstand (Sub-Ohm). U kunt dit product alleen gebruiken met daarvoor geschikte apparaten waarvan de minimale weerstand overeenkomt met dit produkt. Mocht u hier nog niet over beschikken dan kunt u deze vinden door hier te klikken. Gebruikt u een mechanische mod, gebruik dan altijd geschikte batterijen die een hoge ontladingscapaciteit hebben. Mocht u twijfelen of dit product geschikt is voor u of wilt u graag advies neem dan altijd vóór aanschaf contact op met ons, klik hier voor onze contactgegevens.
Beste klant van Zwoofs,
in verband met de Nederlandse tabakswet mogen wij helaas vanaf heden jouw productrecensies niet meer op onze website tonen. Duizenden mensen hebben in de loop der jaren hun ervaringen met onze producten op Zwoofs.nl achter gelaten. Vaak positief, soms natuurlijk ook minder positief, maar altijd enorm leerzaam en behulpzaam. Wij willen je daarom hartelijk bedanken voor de meningen die we hebben ontvangen, en nodigen je graag uit om contact op te nemen met onze klantenservice, om de ervaringen die je met onze producten hebt op die manier met ons te delen.
We beseffen ons dat deze verzameling van klantervaringen een gemis kan zijn. In die gevallen staan we je natuurlijk graag te woord! We kunnen altijd onze ervaringen met de producten via Zwoofs Chat, onze telefonische klantenservice, in onze winkels of via mail met je delen. Klik hier voor onze contactgegevens.