Webshop Keurmerk
Klantbeoordelingen

Ingrid zegt: "Goede service "

Gemiddeld een 9.3 uit 41820 klantbeoordelingen! Bekijk alles
Menu
Service &
account
Meer weten? Klik hier! NOG GEEN 18? NIET ROKEN - NIET DRINKEN
Whatsapp

Batterij met verstelbaar voltage

Batterij met verstelbaar voltage kopen bij Zwoofs?

Op deze pagina vindt je alle batterijen voor de e sigaret met een verstelbaar voltage. Een verstelbaar voltage houdt in dat u het aantal volts kunt aanpassen die de batterij afgeeft aan de verdamper. U kunt het aantal volt verhogen tot de elektrische sigaret voor u het fijnste werkt.

Wil je alles weten over batterijen in elektrische sigaretten? Zwoofs Vertelt: "Batterijen veilig gebruiken en opladen"

Weet je niet zeker welke type of merk batterij je nodig hebt? Neem dan voor aankoop contact op met onze klantenservice.

2 artikelen

  • Justfog J Easy 9 box mod
    € 17,95
    +
    Sluiten

    Justfog J Easy 9 box mod

    De Justfog J Easy 9 Box Mod heeft een interne batterij capaciteit van 900mAh batterij. Op deze batterij passen clearomizers tot 16mm, zoals de Justfog P16A, Q16, Q16-C. De batterij kan worden ingesteld op acht verschillende standen, tussen 3.4V - 4.8V. De batterij wordt opgeladen door middel van een USB laadkabel. Het batterijniveau wordt weergegeven in 5 stappen. De J Easy 9 Box Mod is verkrijgbaar in drie verschillende kleuren.

    De Justfog J Easy 9 box mod wordt zonder USB oplaadkabel geleverd. U kunt deze los bestellen, om de batterij via een USB-poort op te laden. Ook kunt u kiezen voor een optionele 220v adapter, zodat hij tevens aan het stopcontact opgeladen kan worden.

    Eigenschappen:

    • Voltage Instelbaar in 8 stappen
    • 510 aansluiting
    • Ondersteund weerstanden vanaf 1ohm
    • Ingebouwde 900mAh batterij
    • 5 LED kleuren weergave om het resterende batterijniveau te monitoren
    • Beschermd tegen oververhitting. kortsluiting. over- en onderladen.
    Meer info | Sluiten
  • Justfog Q16 FF Box Mod
    € 29,95
    +
    Sluiten

    Justfog Q16 FF Box Mod

    De Justfog Q16 FF Box Mod heeft een interne batterij capaciteit van 900mAh batterij. Op deze batterij passen clearomizers tot 16mm, zoals de Justfog Q16 FF, P16A, Q16, Q16-C en de Q16 Pro. De batterij kan worden ingesteld op drie verschillende wattage standen, tussen 9 -13watt. De batterij wordt opgeladen door middel van een USB-C laadkabel. Het batterijniveau wordt weergegeven door een LED lampje in de vuurknop. De Q16 FF Box Mod is verkrijgbaar in vier verschillende kleuren.

    De Justfog Q16 FF Batterij wordt zonder USB-C oplaadkabel geleverd. U kunt deze los bestellen, om de batterij via een USB-C-poort op te laden. Ook kunt u kiezen voor een optionele 220v adapter, zodat hij tevens aan het stopcontact opgeladen kan worden.

    Eigenschappen:

    • Wattage instelbaar in 3 stappen (9watt, 11watt en 13watt)
    • 510 aansluiting
    • Ondersteund weerstanden vanaf 1ohm
    • Ingebouwde 900mAh batterij
    • Beschermd tegen oververhitting. kortsluiting. over- en onderladen.

    Inhoud verpakking:

    • Justfog Q16 FF Batterij 900mAh

    Meer info | Sluiten

2 artikelen

🍪 Cookie instellingen
Deze website gebruikt cookies om u de best mogelijke ervaring te bieden.